Наш бренд

MPOW - MUSIC POWER - походить від простої ідеї шукати «силу» в житті кожного та наповнювати його музикою. Бренд був створений досвідченою групою інженерів, промислових дизайнерів, та ентузіастів, які об’єднались для створення аудіопристроїв нового покоління.
Команда MPOW керується пристрастю до музики та прагненням надавати рішення, які використовують новітні технології, для покращення звуку. Компанія була заснована не в якомусь корпоративному офісі бізнесменами, а людьми, які об'єднались з метою створення чогось нового і прекрасного, оскільки вони не могли задовольнитися простими та очевидними продуктами.

Наші продукти

Використовуючи найновіші чіпсети світових виробників, навушники Mpow зроблені, щоб перевершити всі ваші очікування. Ергономічний та продуманий дизайн дозволяє розсіювати тиск і забезпечує комфорт при носінні тривалий час. Водонепроникність до IPX8, з покриттям Nano, підходить для тренувань та будь-яких погодних умов.
Бізнес гарнітури Mpow покликані зробити життя легше і спростити роботу. Гарнітури однаково добре підходять для роботи з дому чи офісу і призначені для прийому дзвінків, проведення відеоконференцій, дистанційної роботи та прослуховування музики. А мікрофони з шумопоглинанням дозволяють вирішувати найрізноманітніші завдання, де б ви не знаходились.

Наша місія

Ми впевнені в тому, що кожен заслуговує на найкраще аудіо за доступною ціною. MPOW надихається передовими технологіями та дизайном, щоб створити аудіопродукт який наповнить силою ваше життя.
Ми переконані в тому, що краще, ніж просто слухати голос та музику — це по-справжньому чути їх. Ми прагнемо використовувати інноваційні технології, акустичний аналіз та статистику користувацького досвіду для створення персоналізованих та інноваційних продуктів, націлених на тих, хто бажає чудового звуку. Наші клієнти надихають нас на нові відкриття та розвиток і ми хочемо віддячити їм найкращими аудіопродуктами. 
Товар додадано до порівняння